fbpx

Fotowoltaika dla domu

Czy można nie płacić za prąd?

Odpowiedź brzmi: oczywiście, że tak! Z fotowoltaiką Voltu przestaniesz bez końca płacić za prąd, dzięki czemu staniesz się niezależny od podwyżek cen energii i przyczynisz się do ochrony naszej planety. My zadbamy o wszelkie formalności i instalację twoich paneli, abyś ty mógł się cieszyć własnym prądem!

Wizualizacja twojej instalacji

Wykonamy wizualizację, która zobrazuje jak będzie wyglądał twój dach lub ogród po zamontowaniu instalacji. Zaprojektujemy i zamontujemy optymalnie dopasowaną do twoich potrzeb instalację fotowoltaiczną.

Wizualizacja twojej instalacji

Wykonamy wizualizację, która zobrazuje jak będzie wyglądał twój dach lub ogród po zamontowaniu instalacji. Zaprojektujemy i zamontujemy optymalnie dopasowaną do twoich potrzeb instalację fotowoltaiczną.

Dofinansowanie oraz atrakcyjny kredyt

Załatwimy dla ciebie bardzo nisko oprocentowany kredyt – raty będą wynosić tyle, ile twoje dotychczasowe koszty prądu. Już po kilku latach staniesz się właścicielem instalacji fotowoltaicznej i zupełnie przestaniesz płacić za energię elektryczną.

Pomożemy ci również w zdobyciu dofinansowania do instalacji fotowoltaicznej w wysokości 5 tys. złotych z programu “Mój Prąd” i obliczymy twoją ulgę podatkową.

Jak to działa?

Audyt

Wykonamy audyt techniczny, podczas którego dowiesz się, jak można zamontować twoje panele, oraz w jaki sposób zalecamy podłączyć inwerter do twojej instalacji elektrycznej.

Oferta

Podczas rozowy z naszym handlowcem otrzymasz darmową wycenę swojej instalacji oraz audyt możliwości technicznych. Dowiesz się również więcej na temat dofinansowań i kredytów na fotowoltaikę.

Montaż

Nasza profesjonalna ekipa montażowa zamontuje twoją instalację, zadba o jej funkcjonalność i przygotuje niezbędną dokumentację.

Darmowa energia

Nie musisz się obawiać formalności – załatwimy je za ciebie, żebyś jak najprędzej mógł się cieszyć darmową, czystą energią elektryczną.

Nasza oferta

Wybierz instalację fotowoltaiczną dla rolnika, która będzie idealnie dopasowana do twoich potrzeb!

Oszczędzasz nawet w pochmurne dni!

“To nic, że są miesiące gdzie słońca prawie nie ma! Twój magazyn energii jest bilansowany w rozliczeniu rocznym – to oznacza, że nadwyżka z słonecznych miesięcy zasila cię w miesiącach pochmurnych. Nie musisz płacić rachunków dostawcy za przechowywanie energii w „chmurze”. Opłata magazynowa pobierana jest “w energii” i stanowi zaledwie 20% energii, która czeka aż będziesz chciał ją wykorzystać.

Oszczędzasz nawet w pochmurne dni!

To nic, że są miesiące gdzie słońca prawie nie ma! Twój magazyn energii jest bilansowany w rozliczeniu rocznym – to oznacza, że nadwyżka z słonecznych miesięcy zasila cię w miesiącach pochmurnych. Nie musisz płacić rachunków dostawcy za przechowywanie energii w „chmurze”. Opłata magazynowa pobierana jest “w energii” i stanowi zaledwie 20% energii, która czeka aż będziesz chciał ją wykorzystać.

Ogrzej swój dom czystą energią

Twoja fotowoltaika może być źródłem energii do ogrzewania domu. W Voltu oferujemy rozwiązania takie jak podłączenie pompy ciepła do istniejącej instalacji CO lub instalację folii grzewczych pod panelami lub kafelkami.

Pomożemy Ci uwolnić się od rachunków za energię i brudu związanego z typowymi kotłowniami na paliwa stałe.

Dowiedz się więcej!

Skorzystaj z bezpłatnej porady jednego z naszych doradców klienta. Wykonamy dla ciebie darmowy audyt możliwości technicznych, a także wycenimy twoją instalację i stworzymy jej projekt!

Potrzebuję instalacji dla:

Wymagane:

Opcjonalne:

/**/